Знижки за відгуки про товари або магазин

Пропонуємо Вам, шановні клієнти, поділитися на сайті своїм відкликанням про продукцію Budmetal, якістю або недоліків продукції і за це отримати хороші знижки!

Стати учасником акції легко. Залишивши відгук про обслуговування в нашій компанії або про продукцію Ви отримуєте до 5% знижки на наступне замовлення в магазині. Основна умова для відгуків - їх об'єктивність, тому сміливо розповідайте про свої враження, про товари, їх особливості, специфіку. Ми вітаємо змістовні і об'ємні відгуки, в яких викладена максимально повна інформація, поділіться, наскільки товари виправдали Ваші очікування, які Ви виявили у них переваги і які недоліки.


ЯК ОТРИМАТИ СКИДКУ ЗА ВІДГУК?

Відгуки можна залишати на сайті на сторінці відгуків:

* Якщо ви зареєстровані на сайті, то зможете отримати знижку великого розміру - до 10%. Лист з індивідуальною знижкою прийде на ваш e-mail і Ви зможете використовувати її при подальших покупках на нашому сайті.


* Якщо ви не хочете реєструватися - залишайте свій відгук і напишіть нам про це на пошту bioskalush@gmail.com, або іншим зручним для вас шляхом: Viber, WhatsApp (099) 0582 099. У відповідь Ви отримаєте код з Вашої індивідуальної знижкою.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК


УМОВИ АКЦІЇ!

Залишивши відгук про нашу компанію, Ви отримуєте 5% знижки на наступне замовлення в магазині Budmetal.com.


Відгук повинен бути:

- інформативним і корисним для інших відвідувачів;

- Обсяг відкликання-3-5 речень. Ми вітаємо змістовні відгуки, в яких викладена максимально повна інформація, поділіться, наскільки товари виправдали Ваші очікування, які Ви виявили у них переваги і які недоліки.

Підпишись і отримай знижку!